» Вимірювальне обладнання

Вимірювальне обладнання


Сортировка :
Выводить по:
Вимірювальне обладнання

Пірометр-прилад для безконтактного вимірювання температури тел. Принцип дії заснований на вимірюванні потужності теплового випромінювання об'єкта переважно в діапазонах інфрачервоного випромінювання і видимого світла.

Вологомір-прилад, що вимірює абсолютний вміст вологи в процентному відношенні до всієї маси газу або твердого матеріалу (в тому числі сипучих), часто ототожнюється з приладом вимірювання вологості повітря гігрометром, який є одним з видів вологомірів.

Детектор прихованої проводки - це спеціальне пристосування, за допомогою якого виявляють приховану проводку або місця її пошкодження. Цей пристрій незамінний при ремонтних роботах, оскільки порушення цілісності електричного кабелю призводить до знеструмлення квартири.

Види кутомірів
Електронний або цифровий кутомір працює за принципом, заснованим на дії напівпровідників. Зовні він відрізняється від інших пристроїв електронним табло з результатами вимірювань. Пристрій визначає показники максимально точно, воно зручно в експлуатації.
 
Лазерний кутомір випромінює два промені, які направляються на різні точки, А вимірювання проводяться або візуально, або електронним способом, в залежності від типу пристрою. З недоліків можна відзначити складності в роботі при яскравому, зокрема, денному освітленні. Це легко виправляється за допомогою спеціальних приймачів, які подають сигнал при точній наводці променя в потрібну точку.
 
Механічні Кутоміри мають найбільш просту конструкцію. Це контактний пристрій, так як для вимірювання вимагає контакту з поверхнями кута. У них може бути вбудований бульбашковий або спиртовий рівень. Також пристрій може мати Стрічковий рахунковий пристрій. Механічні моделі зустрічаються найчастіше і дозволяють легко і просто створити розмітку вертикальних і горизонтальних кутів.