» » » Дерев'яні

Дерев'яні


Сортировка :
Выводить по:
1
1
Дерев'яні
Штатив (тринога) — пристосування для жорсткої установки геодезичного обладнання, фото - і відеотехніки. Штатив-невід'ємна складова при виконанні геодезичних і будівельних робіт. Призначений для роботи з різними приладами.
 
Нівелірні штативи-це легкі алюмінієві штативи сконструйовані для зручної і швидкої установки нівелірів. Міцність і легкість даних штативів призначає їх для роботи не тільки з нівелірами, а й іншим легковагим обладнанням.
 
Універсальні дерев'яні або фібергласові штативи-особливо міцні штативи для професійного і великовагового обладнання. Дану серію відрізняє посилена міцність, стійкість і надійність при виробництві різних робіт.
 
Універсальні алюмінієві штативи-міцні легкі штативи багатоцільового призначення. Призначені як для геодезичного обладнання, так і для різних лазерних будівельників. Алюмінієві штативи з підйомником (ліфтом) серії мають конструктивну відмінність - це Наявність підйомника (ліфта), що дозволяє при експлуатації штатива регулювати висоту положення приладу, встановленого на даний штатив.(позначення \ "Н\" в маркуванні говорить про те, що даний штатив доповнений похилій майданчиком і має інший тип різьблення станового гвинта).