» » Електронні та цифрові Кутоміри Рівні

Електронні та цифрові Кутоміри Рівні


Сортировка :
Выводить по:
Електронні та цифрові Кутоміри Рівні
Незамінний прилад при будівельних, монтажних, розмічальних і ремонтних роботах, приладо - і машинобудуванні, майстер з виконання вимірів будь-яких видів кутів. Йдеться про такий пристрій, як будівельний кутомір. З його допомогою можна визначити як зовнішні, так і внутрішні кути в самих різних видах конструкцій.
Портативний кутомір використовується на багатьох етапах будівельної роботи. Він необхідний під час установки неперпендикулярних перегородок при переплануванні, розмітці ділянок, вимірі деталей і частин механізмів або будівель, для виконання покрівельних робіт.
 
Без такого приладу як геодезичний кутомір складно уявити точну і злагоджену роботу, в якій потрібні правильні виміри кутів. Сьогодні на ринку вимірювальних приладів представлені різні Кутоміри для безлічі видів робіт. Це може бути кутомір електронний, лазерний або кутомір механічний. Всі вони мають свої особливості експлуатації, плюси і мінуси. Кожен професійний будівельник зобов'язаний купити електронний кутомір, адже він незамінний при сучасному будівництві.
 
Види кутомірів
 
Електронний або цифровий кутомір працює за принципом, заснованим на дії напівпровідників. Зовні він відрізняється від інших пристроїв електронним табло з результатами вимірювань. Пристрій визначає показники максимально точно, воно зручно в експлуатації.
 
Лазерний кутомір випромінює два промені, які направляються на різні точки, А вимірювання проводяться або візуально, або електронним способом, в залежності від типу пристрою. З недоліків можна відзначити складності в роботі при яскравому, зокрема, денному освітленні. Це легко виправляється за допомогою спеціальних приймачів, які подають сигнал при точній наводці променя в потрібну точку.
 
Механічні Кутоміри мають найбільш просту конструкцію. Це контактний пристрій, так як для вимірювання вимагає контакту з поверхнями кута. У них може бути вбудований бульбашковий або спиртовий рівень. Також пристрій може мати Стрічковий рахунковий пристрій. Механічні моделі зустрічаються найчастіше і дозволяють легко і просто створити розмітку вертикальних і горизонтальних кутів.