» » Лазерні нівеліри

Лазерні нівеліри


Сортировка :
Выводить по:
Лазерні нівеліри
Лазерні нівеліри являють собою пристосування, покликані полегшити роботи з вирівнювання всіляких поверхонь в умовах різної доступності. В останні роки чітко спостерігається тенденція прагнення домогтися ідеально рівних поверхонь. Тисячі моделей лазерних нівелірів заповнили ринок буквально за кілька років, прагнучи дати споживачеві саме те, що йому потрібно. Зайшовши в будь-який будівельний магазин, на його полицях можна побачити це пристосування. І не дивуйтеся, якщо в недалекому майбутньому нівеліри з використанням лазерного променя можна буде купити навіть в продуктовому магазині.
Відмінність лазерного нівеліра від інших далекомірів полягає в першу чергу тим, що він покликаний не вимірювати відстані — він дає нам ідеально рівну лінію, орієнтуючись по якій можна виконати будівельні роботи настільки ж рівно. Використовують такі пристрої з метою вирівняти поверхню в одній з площин. Розташовувати інструмент можна в будь-якому положенні, що дає можливість працювати як по горизонталі, так і по вертикалі.
Винайдено це диво техніки було в 80-х роках минулого століття, але пік своєї популярності воно переживає саме зараз. Вчений, який придумав цей інструмент, взяв приклад з лазерних прицілів і вирішив використовувати монохромне світло для проведення геодезичних робіт. Перші моделі таких нівелірів давали лише одну точку, яку було видно в кінці траєкторії. Сьогодні ж ці пристосування дають видиму чітку лінію. І саме цій лінії ми повинні бути вдячні за те, що маємо сьогодні якісне і рівне житло, рівні дороги, бордюри і т. д. Будівельники в свою чергу повинні бути вдячні за істотне прискорення робочих процесів.