» Теодоліти

Теодоліти


Сортировка :
Выводить по:
Теодоліти
Теодоліти призначені для вимірювання вертикальних або горизонтальних кутів у такій сфері діяльності людини, як Геодезія застосовується спеціальне пристосування - теодоліт. Існують два основних види цього пристрою: Електронний і оптичний. Оптичний теодоліт виділяється високою працездатністю при досить низьких температурах. Електронний аналог унікальний тим, що його можна ефективно застосовувати для роботи в темний час доби.
 
Придбати теодоліт можуть фахівці, яким необхідно виконувати вимірювання необхідних показників при всіляких різновидах топографічних заходів. Також теодоліт буде актуальний і корисний в процесі будівництва і під час різних монтажних робіт.
 
Експлуатаційні характеристики і властивості такого пристрою, як теодоліт підтверджують, що можна придбати незамінного і дуже корисного в різних сферах діяльності помічника за досить низькою ціною. Якщо купувати теодоліт, який вже був у вжитку, у надійного постачальника, а не у незрозумілого продавця на ринку, то можна з повною впевненістю гарантувати те, що дане обладнання буде функціонувати не гірше абсолютно нової аналогічної моделі. Київгеоприлад пропонує своїм потенційним клієнтам високоякісні і надійні теодоліти, як нові, так і вживані.
 
Купити якісний теодоліт бу ви можете в інтернет-магазині " Київгеоприлад»